image

Wyjazdy zagraniczne

Noclegi w górach Domki góralskie do wynajęcia

Szukasz pomysłu na urlop z dala od miejskiego zgiełku? Doskonale trafiłeś. Oferujemy domki góralskie do wynajęcia. Miejsca noclegowe są to pełne stylu i luksusu wnętrza, w których wypoczniesz jak nigdzie indziej. Zadbaliśmy o to, by były ciepłe, przytulne, a do tego zaaranżowane w nowoczesny sposób. Serdecznie zapraszamy!

Ślub w plenerze Ślub w plenerze

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją ślubu w plenerze, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Hotel Chabrowy Dworek. Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe miejsce, które sprawi, iż ślub w plenerze stanie się niezapomnianym przeżyciem. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z tej wyjątkowej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Bydgoskie atrakcje dla pasjonatów wojska Muzeum w Bydgoszczy

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową historią Polskich Wojsk Lądowych, od czasów średniowiecznych po współczesne. W zbiorach muzeum w Bydgodzczy możecie obejrzeć oryginalne elementy umundurowania, zapoznać się z życiem garnizonowym na przestrzeni kilkuset lat i poczuć ducha walki, niezmiennie towarzyszącego żołnierzom.

Wyjazdy wakacyjne last minute Wyjazdy wakacyjne

Możesz liczyć na wyjątkowe atrakcje, moc wrażeń i przede wszystkim doskonała pogodę, która nie pokrzyżuje Twoich urlopowych planów. Wczasy na Teneryfie - to jest to, czego potrzebujesz, aby oderwać się od codziennych obowiązków, stresu, pędu oraz dynamicznych zmian. Do Twojej dyspozycji pozostaną złote plaże, ciepła woda, przepiękne krajobrazy oraz niezwykle wygodne apartamenty hotelowe. Jeżeli to wciąż za mało, to skorzystaj z naszych wycieczek fakultatywnych - pomogą poznać okolice i historię danego regionu.