image

Wyjazdy zagraniczne

Noclegi w górach Domki góralskie do wynajęcia

Szukasz pomysłu na urlop z dala od miejskiego zgiełku? Doskonale trafiłeś. Oferujemy domki góralskie do wynajęcia. Miejsca noclegowe są to pełne stylu i luksusu wnętrza, w których wypoczniesz jak nigdzie indziej. Zadbaliśmy o to, by były ciepłe, przytulne, a do tego zaaranżowane w nowoczesny sposób. Serdecznie zapraszamy!

Ślub w plenerze Ślub w plenerze

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją ślubu w plenerze, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Hotel Chabrowy Dworek. Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe miejsce, które sprawi, iż ślub w plenerze stanie się niezapomnianym przeżyciem. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z tej wyjątkowej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Bydgoskie atrakcje dla pasjonatów wojska Muzeum w Bydgoszczy

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową historią Polskich Wojsk Lądowych, od czasów średniowiecznych po współczesne. W zbiorach muzeum w Bydgodzczy możecie obejrzeć oryginalne elementy umundurowania, zapoznać się z życiem garnizonowym na przestrzeni kilkuset lat i poczuć ducha walki, niezmiennie towarzyszącego żołnierzom.

buty w góry buty trekkingowe

Buty trekkingowe to niezastąpiony element wyposażenia każdego turysty wybierającego się w góry. Tylko one zapewniają nie tylko wygodę chodzenia, ale również bezpieczeństwo, Buty trekkingowe chronią nasze stopy przed skręceniem oraz innymi urazami, których możemy doznać podczas długich wędrówek. Zapraszamy!