image

Przewóz osób, Transport towarowy

Transport międzynarodowy Paczki do anglii

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kurierskich. Są one rzetelne, profesjonalne, szybkie i niezwykle tanie. Niezależnie czy chcą Państwo wysłać paczki do Anglii, czy do Niemiec, zawsze przypadną Państwu do gustu nasze atrakcyjne ceny. Dodatkowo paczki do Anglii będą dostarczone prawie tak szybko jak paczki do Poznania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje jak zamówić kuriera oraz jak obliczyć przybliżony koszt wysyłki. Dodatkowo znajdą tam Państwo cennik naszych usług.

Zamień benzynę na auto gaz w Eko Car Auto Gaz Śląsk

Jeździsz bardzo dużo i masz już dość skaczących cen benzyny? Skorzystaj z oferty na montaż LPG na Śląsku, w warsztacie Eko-Car. Nasza firma od lat instaluje systemy LPG w samochodach osobowych. Oferujemy rozwiązania najnowszych generacji, dostosowane do potrzeb współczesnego użytkownika. To systemy wygodne w obsłudze, niewymagające ingerencji, a ponadto niezmieniające charakterystyki pracy silnika. Możesz zmieniać typ paliwa w dowolnym momencie, również w czasie jazdy. Możesz nawet uruchamiać silnik na gazie.

Chiptuning pomoże zwiększyć osiągi Twojego samochodu usuwanie filtra cząstek stałych

Jeśli chcesz poprawić sprawność silnika swojego auta, zwiększyć moc i moment przyspieszenia, zdecyduj się na chiptuning. Jest to zmiana w sterowniku układu wtryskowego, która pozytywnie wpływa na eksploatację pojazdu. Po ulepszeniu samochodu przez DeTech Twoja jazda będzie bezpieczniejsza i zmniejszy się zużycie paliwa.

Myjnie bezdotykowe

Przedstawiamy Państwu bardzo funkcjonalne myjnie bezdotykowe marki FeniksChemia. Są one przystosowane do mycia wszelkich pojazdów. Oferujemy instalowanie stanowisk zgodnie z wszelkimi wymogami. Taki punkt może działać całodobowo i nie potrzebuje zatrudnionego pracownika. Automaty są proste w obsłudze i nie wymagają specjalnych umiejętności. Wystarczy wrzucić monetę i ustawić odpowiedni program, a następnie umyć samochód. To pomysł na firmę, która praktycznie nie ma żadnych kosztów utrzymania poza inwestycją w sprzęt.

Holowanie auta Laweta Łódź

Miałeś stłuczkę i potrzebujesz przetransportować swój samochód? Nasza laweta obsługuje transport pojazdów na terenie Łodzi. W swojej pracy korzystamy z Fordów Transitów, które serwisujemy sami, by mieć pewność, że są bezpieczne i działają poprawnie. Nasze auta posiadają silniki o pojemności 2.4 TDCI i mocy do 140 KM.

Wszystko do rozruszników i alternatorów Przekładnia planetarna

Każdy posiadacz samochodu prędzej czy później zetknie się z usterką nieodpalającego silnika. Zwykle problem ten wynika z rozładowanego akumulatora, jednak awaria może też mieć poważniejsze przyczyny. W naszym sklepie dostępne są części do rozruszników i alternatorów, w tym przekładnia planetarna, bendiks i inne.

Hydrauliczne urządzenie do warsztatu samochodowego Podnośniki samochodowe

Czy wiesz, że wysokiej klasy podnośniki samochodowe dostępne są w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach? Jako dystrybutor maszyn i urządzeń do warsztatów lakierniczych i naprawczych jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze warunki sprzedaży urządzeń hydraulicznych do diagnostyki i naprawiania pojazdów osobowych.

Wózki dwukołowe

Na zapleczu przemysłowym - w warsztacie, hali produkcyjnej - niezbędne jest korzystanie ze specjalnego sprzętu do transportu ciężkich produktów. Proponujemy między innymi wózki dwukołowe, idealne do przewożenia niewielkich gabarytowo, ale o dużej masie butli gazowych lub innego rodzaju towaru. Sprzedajemy różne modele wózków pod względem nie tylko wyglądu, ale też dedykowanej funkcji. Chętnie pomożemy w wyborze pomiędzy takimi produktami jak dwukołowe schodowe, z siatką, ze stali kwasoodpornej itd.

Spływanie cieczy z rury wydechowej Przyczyny wycieku oleju

Głównym obszarem naszej działalności jest naprawa turbosprężarek oraz turbin w samochodach. Diagnozujemy również i usuwamy przyczyny wycieku oleju, które mogą być różnorodne, chociażby zatkanie obudowy łożyskowań lub blokada w filtrze powietrza. Oznakami tego problemu jest niebieski lub czarny dym z rury wydechowej.

Siłowniki hydrauliczne

Dostępne w naszej ofercie siłowniki hydrauliczne odznaczają się wysoką jakością oraz solidnością. Są to urządzenia najczęściej wykorzystywane w branży motoryzacyjnej. To świetne sprzęty, które cieszą się zainteresowaniem wśród wielu klientów. Nam zależy szczególnie na tym, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania. Stąd solidne siłowniki hydrauliczne, które oprócz swojej funkcjonalności odznaczają się również korzystną ceną. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Worki na odpady ekologiczne Produkcja worków na śmieci

Prezentujemy rozbudowaną propozycję dla wszystkich osób poszukujących doskonałej jakości worków na śmieci. Epack to sprawdzony producent, tworzący najbardziej trwałe i estetyczne rozwiązania w tym zakresie, które dystansują konkurencję nie tylko z Polski, ale również Niemiec czy Rosji. Tworzone worki foliowe posiadają od kilkudziesięciu do kilkuset litrów pojemności, mają różne kolory i mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta. Tworzone są z najlepszych, ekologicznych materiałów o dużej odporności.