image

Przewóz osób, Transport towarowy

Transport międzynarodowy Paczki do anglii

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kurierskich. Są one rzetelne, profesjonalne, szybkie i niezwykle tanie. Niezależnie czy chcą Państwo wysłać paczki do Anglii, czy do Niemiec, zawsze przypadną Państwu do gustu nasze atrakcyjne ceny. Dodatkowo paczki do Anglii będą dostarczone prawie tak szybko jak paczki do Poznania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje jak zamówić kuriera oraz jak obliczyć przybliżony koszt wysyłki. Dodatkowo znajdą tam Państwo cennik naszych usług.

Zamień benzynę na auto gaz w Eko Car Auto Gaz Śląsk

Jeździsz bardzo dużo i masz już dość skaczących cen benzyny? Skorzystaj z oferty na montaż LPG na Śląsku, w warsztacie Eko-Car. Nasza firma od lat instaluje systemy LPG w samochodach osobowych. Oferujemy rozwiązania najnowszych generacji, dostosowane do potrzeb współczesnego użytkownika. To systemy wygodne w obsłudze, niewymagające ingerencji, a ponadto niezmieniające charakterystyki pracy silnika. Możesz zmieniać typ paliwa w dowolnym momencie, również w czasie jazdy. Możesz nawet uruchamiać silnik na gazie.

Chiptuning pomoże zwiększyć osiągi Twojego samochodu usuwanie filtra cząstek stałych

Jeśli chcesz poprawić sprawność silnika swojego auta, zwiększyć moc i moment przyspieszenia, zdecyduj się na chiptuning. Jest to zmiana w sterowniku układu wtryskowego, która pozytywnie wpływa na eksploatację pojazdu. Po ulepszeniu samochodu przez DeTech Twoja jazda będzie bezpieczniejsza i zmniejszy się zużycie paliwa.

Złomowanie samochodów Stacja demontażu pojazdów Łódź

Jednym z zadań naszej firmy jest złomowanie pojazdów w sposób szybki, sprawny i bezpieczny. Skuteczność naszej usługi to jednak z najważniejszych zalet. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w stanie znaleźć w szerokiej ofercie naszych usług, dokładnie takie świadczenia, których poszukujecie. Złomowanie aut w stacji demontażu pojazdów to z pewnością element, na który powinni Państwo zwrócić uwagę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której znajdują się istotne szczegóły dotyczące współpracy.

Myjnie bezdotykowe

Przedstawiamy Państwu bardzo funkcjonalne myjnie bezdotykowe marki FeniksChemia. Są one przystosowane do mycia wszelkich pojazdów. Oferujemy instalowanie stanowisk zgodnie z wszelkimi wymogami. Taki punkt może działać całodobowo i nie potrzebuje zatrudnionego pracownika. Automaty są proste w obsłudze i nie wymagają specjalnych umiejętności. Wystarczy wrzucić monetę i ustawić odpowiedni program, a następnie umyć samochód. To pomysł na firmę, która praktycznie nie ma żadnych kosztów utrzymania poza inwestycją w sprzęt.

Holowanie auta Laweta Łódź

Miałeś stłuczkę i potrzebujesz przetransportować swój samochód? Nasza laweta obsługuje transport pojazdów na terenie Łodzi. W swojej pracy korzystamy z Fordów Transitów, które serwisujemy sami, by mieć pewność, że są bezpieczne i działają poprawnie. Nasze auta posiadają silniki o pojemności 2.4 TDCI i mocy do 140 KM.

Wszystko do rozruszników i alternatorów Przekładnia planetarna

Każdy posiadacz samochodu prędzej czy później zetknie się z usterką nieodpalającego silnika. Zwykle problem ten wynika z rozładowanego akumulatora, jednak awaria może też mieć poważniejsze przyczyny. W naszym sklepie dostępne są części do rozruszników i alternatorów, w tym przekładnia planetarna, bendiks i inne.

Hydrauliczne urządzenie do warsztatu samochodowego Podnośniki samochodowe

Czy wiesz, że wysokiej klasy podnośniki samochodowe dostępne są w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach? Jako dystrybutor maszyn i urządzeń do warsztatów lakierniczych i naprawczych jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze warunki sprzedaży urządzeń hydraulicznych do diagnostyki i naprawiania pojazdów osobowych.

Wózki dwukołowe

Na zapleczu przemysłowym - w warsztacie, hali produkcyjnej - niezbędne jest korzystanie ze specjalnego sprzętu do transportu ciężkich produktów. Proponujemy między innymi wózki dwukołowe, idealne do przewożenia niewielkich gabarytowo, ale o dużej masie butli gazowych lub innego rodzaju towaru. Sprzedajemy różne modele wózków pod względem nie tylko wyglądu, ale też dedykowanej funkcji. Chętnie pomożemy w wyborze pomiędzy takimi produktami jak dwukołowe schodowe, z siatką, ze stali kwasoodpornej itd.