image

Gadżety reklamowe, Banery, Telebimy

Rekomendacje udziałowców Pracownia Finansowa - opinie inwestorów

Udział w naszych projektach to nie tylko realny zysk. Pracownia Finansowa proponuje udział w budowaniu niezależności energetycznej oraz ochronie środowiska naturalnego. Nie musisz dysponować specjalistyczną wiedzą i poświęcać dużo czasu - zapewniamy kompleksową obsługę projektów! Zachęcamy do zapoznania się z opiniami zadowolonych udziałowców.

Papierowe torby reklamowe Papierowe torby reklamowe

Jako producent wysokiej jakości gadżetów i artykułów marketingowych oraz promocyjnych, proponujemy państwu efektowne i atrakcyjne wizualnie papierowe torby reklamowe w szerokim zakresie wymiarów. Są to opakowania do różnych produktów i artykułów, mogą nosić logo sklepu lub dowolne inne, okolicznościowe.

Stacje dezynfekujące dezynfektory

Chcesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki wykonywania codziennych obowiązków służbowych? Skorzystaj z naszej oferty skierowanej do branż przemysłowych i zaopatrz się w dezynfektory. Proponujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące stacje higieniczne o dużych pojemnościach. Na naszej stronie znajdziesz także stojaki reklamowe.

Kasetony reklamowe gkr-group.pl kasetony reklamowe

Wykonane z wysokiej jakości materiału w opcji wielkoformatowej - kasetony reklamowe tworzone przez gkr-group.pl są gwarancją doskonałego efektu estetycznego oraz konkurencyjnej formy promocji. Doradzimy Państwu w kwestii wyboru rozmiaru i kolorystyki a także rodzaju zastosowanego podświetlenia i elementów dodatkowych. Podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych i czasochłonnych projektów. Ponadto projektujemy również litery przestrzenne oraz tablice. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.