image

Usługi zdrowotne

Kompleksowa opieka stomatologiczna klinika stomatologiczna warszawa

Do odwiedzin naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie zapraszamy wszystkich, którzy pragną zadbać o zdrowie i estetyczne uzębienie. Podejmujemy się zarówno standardowych zabiegów związanych z regularną kontrolą oraz pielęgnacją, jak również niezwykle specjalistycznych, które pozwolą odzyskać doskonały wygląd uzębienia. Wśród bardziej skomplikowanych, specjalistycznych czynności, których podejmują się nasi dentyści, znajduje się m.in. stosowanie implantów, wykonywanie protez, zabiegi ortodontyczne.

Niski lub wysoki poziom hormonów tarczycy - dr Alicja Korpysz Niska masa urodzeniowa

Zaburzenia gospodarki hormonalnej takie jak niedoczynność lub nadczynność tarczycy czy niskorosłość, na którą może wskazywać zbyt niska masa urodzeniowa, mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Przyczyniają się one także do znacznego obniżenia komfortu chorego. Dlatego tak istotne jest przeciwdziałanie tym konsekwencjom poprzez wdrożenie odpowiedniego leczenia na początkowym etapie. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz zajmuje się diagnozowaniem oraz profilaktyką i leczeniem schorzeń układu dokrewnego.

Popraw estetykę uśmiechu stomatologia estetyczna Gdańsk

Gabinet Dental House w Gdańsku pomaga w zachowaniu zdrowia i leczeniu problemów z uzębieniem oraz jamą ustną. Stomatologia estetyczna to dział, w którym uwagę zwraca się nie tylko na zdrowie i funkcjonalność, ale i wizualne walory uśmiechu. Gdy zęby są zdrowe lub prawidłowo przeleczone, można zdecydować się na poprawę ich koloru lub wyglądu. Zaleca się wówczas przeprowadzanie oczyszczania z kamienia i osadów oraz wybielanie. Dobrym rozwiązaniem są także licówki mocowane do przedniej powierzchni koron.

Choroby skórne Zapalenie skóry głowy

Czy wiesz, czym jest atopowe zapalenie skóry głowy? Jeśli pojawiło się nieprzyjemne swędzenie oraz silne zaczerwienienie, możesz mieć do czynienia ze schorzeniem tego typu. Na naszej stronie internetowej publikujemy artykuły dotyczące tej oraz innych przypadłości, w tym także łuszczycy, łysienia androgenowego, łupieżu pstrego, łojotoku oraz grzybicy. Zajmujemy się również prowadzeniem bezpłatnych konsultacji, podczas których możliwy jest wybór środków pielęgnacyjnych. Proponujemy także wybrane gabinety lekarskie.

Wszechstronne usługi dentystyczne Leczenie kanałowe Łódź

Szukasz stomatologa, który kompleksowo zadba o Twój uśmiech? Skontaktuj się z gabinetem Duodent Łódź. Oferujemy wszechstronne zabiegi estetyczne, jak również chirurgię, protetykę i ortodoncję. Wykonujemy także leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu. Staramy się wprowadzać do naszej oferty nowe usługi. Chętnie wykorzystujemy nowiki pojawiające się w branży, które mogą pomóc naszym Klientom. Przedstawiamy na naszej stronie internetowej przejrzysty cennik usług oraz szczegółowy opis niektórych zabiegów.

Stomatologia profesjonalnie Dobry stomatolog Gdynia

Przedstawiamy Państwu gabinet Dentus, w którym znajdziecie dobrego stomatologa w Gdyni. Jeśli chcecie podjąć leczenie zgodne z najbardziej nowoczesnymi trendami w dziedzinie medycyny, a dodatkowo zadbać o uśmiech od strony estetycznej, skonsultujcie się z naszymi dentystami. Oferujemy również ortodoncję i implantologię! Szukasz tańszych metod uzupełniania ubytków w uzębieniu? Nasi protetycy dobiorą najbardziej komfortową metodę - korony, mosty, licówki z różnych materiałów. Leczymy bezboleśnie i komfortowo.

Ochrona przed podróżą Bezpieczna podróż

Wybierając się do odległych zakątków świata wiele osób zapomina lub ignoruje podstawowe zasady profilaktyki. Ich fundament stanowią szczepienia, które minimalizują ryzyko zachorowań. Ich celem jest bezpieczna podróż. Dlatego w ramach kampanii „Medycyna na krańcach świata” uświadamiamy, jak zadbać o swoje zdrowie przed wyjazdem, szczególnie do krajów tropikalnych.

Dieta pudełkowa catering do domu gdańsk

Chcesz zadbać o ciało i sylwetkę, a przy tym zdrowo i smacznie jeść, ale nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Catering do domu dowozimy na terenie m.in. Gdańska, dzięki czemu codziennie dostajesz świeże i pożywne dania wprost do Twoich drzwi! Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie np. dla zapracowanych osób.

Technologia soniczna w higienie jamy ustnej Szczoteczka philips sonicare

Dostępne w naszym sklepie artykuły stomatologiczne, przeznaczone są nie tylko dla specjalistycznych gabinetów. Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie, mogące w krótkim czasie poprawić kondycję dziąseł. Szczoteczka philips sonicare wykorzystuje nie tylko ruch obrotowy, ale i pulsacyjny, dzięki czemu skuteczniej czyści zęby.

Sklep stomatologiczny online Sprzęt stomatologiczny

Internetowy sklep stomatologiczny zaprasza do zakupów. Jeżeli zależy Ci na tym, by wyposażyć swój gabinet dentystyczny w sprzęt najwyższej jakości, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są wykonane z doskonałych materiałów zapewniających im bezawaryjne działanie przez długi czas. Jesteśmy całkowicie przekonani, że zakupy w naszym internetowym sklepie stomatologicznym przyniosą Ci wiele powodów do zadowolenia i sprawią, że Twój gabinet będzie chętnie odwiedzany przez pacjentów.

Catering dietetyczny w stolicy Tania dieta pudełkowa Warszawa

Nie chcesz zastanawiać się każdego dnia, co przygotować do jedzenia? Nie musisz! Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy, mamy rozwiązanie dla Ciebie. To tania dieta pudełkowa, przygotowana specjalnie dla osób zabieganych, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie, a także o linię. Dostępne menu od 1000 do 2500 kalorii.