image

Usługi zdrowotne

Kompleksowa opieka stomatologiczna klinika stomatologiczna

Do odwiedzin naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie zapraszamy wszystkich, którzy pragną zadbać o zdrowie i estetyczne uzębienie. Podejmujemy się zarówno standardowych zabiegów związanych z regularną kontrolą oraz pielęgnacją, jak również niezwykle specjalistycznych, które pozwolą odzyskać doskonały wygląd uzębienia. Wśród bardziej skomplikowanych, specjalistycznych czynności, których podejmują się nasi dentyści, znajduje się m.in. stosowanie implantów, wykonywanie protez, zabiegi ortodontyczne.

Niski lub wysoki poziom hormonów tarczycy - dr Alicja Korpysz Niska masa urodzeniowa

Zaburzenia gospodarki hormonalnej takie jak niedoczynność lub nadczynność tarczycy czy niskorosłość, na którą może wskazywać zbyt niska masa urodzeniowa, mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Przyczyniają się one także do znacznego obniżenia komfortu chorego. Dlatego tak istotne jest przeciwdziałanie tym konsekwencjom poprzez wdrożenie odpowiedniego leczenia na początkowym etapie. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz zajmuje się diagnozowaniem oraz profilaktyką i leczeniem schorzeń układu dokrewnego.

Stomatologia profesjonalnie Gabinet stomatologiczny Gdynia

Przedstawiamy Państwu gabinet Dentus, w którym znajdziecie dobrego stomatologa w Gdyni. Jeśli chcecie podjąć leczenie zgodne z najbardziej nowoczesnymi trendami w dziedzinie medycyny, a dodatkowo zadbać o uśmiech od strony estetycznej, skonsultujcie się z naszymi dentystami. Oferujemy również ortodoncję i implantologię! Szukasz tańszych metod uzupełniania ubytków w uzębieniu? Nasi protetycy dobiorą najbardziej komfortową metodę - korony, mosty, licówki z różnych materiałów. Leczymy bezboleśnie i komfortowo.

Leczenie oczu w stolicy Okulista

Coraz więcej osób pracuje przy komputerze, co przekłada się również na większe problemy z oczami. Okulista może wykonać badanie diagnostyczne, a w przypadku stwierdzenia problemów może zalecić wykonanie zabiegów, a także operacji zaćmy,jaskry czy wirektomii, wykonywanych w szpitalu na terenie Warszawy.

Naturalne wyroby spożywcze Sklep zielarski internetowy

Herbata z czystka, owocu dzikiej róży, z wyciągiem z pachnotki, sok z rokitnika czy olej z ostropestu - to tylko niewielka próbka tego, co przygotowaliśmy dla miłośników naturalnych produktów. Sklep zielarski internetowy to miejsce, w którym znajdziecie Państwo starannie przygotowane wyroby od zakonników Bonifratrów.

Produkty liściaste do zaparzania Biała herbata cena

Aromatyczna mieszanka ziołowa to rewelacyjny pomysł na każdy wieczór. Oferowana w naszym sklepie biała herbata to przystępna cena oraz doskonała jakość. Dla entuzjastów tego subtelnego naparu przygotowane zostały rozmaite gatunki a także znakomite w smaku mieszanki, z dodatkiem suszonych owoców i kwiatów.

Sklep z lidokainą Lidokaina

Jednym z produktów, które można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego, jest lidokaina. Zakupić można ją w opakowaniach o kilku różnych pojemnościach, w zależności od indywidualnych potrzeb. Ceniona za właściwości znieczulające, znalazła szerokie zastosowanie w gabinetach lekarskich i laboratoriach.

Leczenie wad wzroku Klinika okulistyczna Warszawa

Placówka świadczy usługi diagnozowania i leczenia wad wzroku. Zlokalizowana w Warszawie klinika okulistyczna prowadzi badania pola widzenia, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, topografię rogówki. Wykonywane są tutaj badania obrazowe - USG, fotografia cyfrowa, tomografia. Przeprowadzane są również laserowe korekty wad wzroku.

Likwidacja kamienia na zębach Pasty usuwające osady

Męczy Cię kamień na Twoich zębach? Znamy to doskonale, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz pasty usuwające osady. Dostępne mamy również specjalne żele, które pomogą utrzymać efekt zadbanych i czystych zębów. Przekonaj się sam, wybierając produkty profilaktyczne do higieny jamy ustnej z naszej oferty.

Leczenie narkomanii Leczenie narkomanii

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu, w którym niesiemy pomoc osobom uzależnionym. Leczenie narkomanii przeprowadzamy w różnych etapach, zwracając uwagę na zapotrzebowanie pacjenta. Stosujemy indywidualne metody na odciągnięcie naszych pacjentów od swojego uzależnienia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wynajem wózka inwalidzkiego Wypożyczalnia sprzętu medycznego Wrocław

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy przyrządów wspomagających proces rehabilitacji, ułatwiających opiekę nad chorym oraz jego powrót do pełni sił witalnych? Nasza mobilna wypożyczalnia sprzętu medycznego funkcjonuje we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Oferujemy wynajem łóżek szpitalnych, wózków inwalidzkich czy materacy przeciwodleżynowych.

Wypadanie włosów Efekty mezoterapii skóry głowy

Wypadające włosów to problem dotykający nie tylko mężczyzn, ale również kobiety - jest to przyczyna kompleksów. Istnieje wiele metod walki z łysieniem. Jakie są efekty mezoterapii skóry głowy? Zabieg może wspomóc szybkość porostu, jak również zahamować procesy ubytków. Jednocześnie zadba on o odpowiednie nawilżenie.

Kursy masażu twarzy Kurs KobidoSpa

W naszym salonie poznasz teoretyczne oraz praktyczne umiejętności masowania, które wprowadzą Cię w dobry nastrój. Nasz kurs KobidoSpa składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest nauka teoretyczna, z kolei drugim zastosowanie powyższej techniki w praktyce. Ponadto poznasz podstawy anatomii, budowę szyi oraz głowy. Zapraszamy!

Choroba dolnych kończyn Zespół stopy cukrzycowej

Choroba dolnych kończyn jest jednym z powikłań cukrzycy. W najgorszym wypadku zespół stopy cukrzycowej prawdopodobnie może doprowadzić do amputacji, jednak przypuszcza się, że odpowiednia diagnostyka i leczenie 20-krotnie zmniejszają to ryzyko. Co więcej, stosowanie się do zaleceń podologia, dietetyka oraz regularna kontrola lekarska mogą zmniejszyć szansę nawrotu choroby.

Inozytol AZ Medica Inozytol

Niemal każdy chce, być zdrowym, silnym i pełnym energii. W naszym asortymencie znaleźć można witaminy i suplementy diety. Są to bezpieczne w aplikacji tabletki, w składzie których znajduje się wiele składników i minerałów, takich jak kwas askorbinowy, żelazo, cynk czy inozytol. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Hurtownia z wyposażeniem dla stomatologów artykuły stomatologiczne

Zaopatrzenie gabinetu dentystycznego powinno zawierać nie tylko niezbędne do pracy narzędzia i preparaty, lecz także środki ochrony osobistej. Nasza hurtownia oferuje artykuły stomatologiczne dla gabinetów specjalistycznych, takie jak rozwieracze jamy ustnej, rękawiczki z lateksu i nitrylu oraz narzędzia do protetyki.

Uzupełnianie ubytków w uzębieniu Implant smile

Zadbane zęby pozytywnie wpływają na samoocenę oraz odbiór osoby przez otoczenie. W przypadku braków w uzębieniu można zastosować implant. Smile to klinka dentystyczna w Białymstoku, która zajmuje się przeprowadzaniem tego typu zabiegów u osób dorosłych, u których tkanka kostna została w pełni rozwinięta. Ma to miejsce zazwyczaj około 20. roku życia.

Aparatura medyczna Pompy infuzyjne strzykawkowe

Pompy infuzyjne strzykawkowe, które proponujemy, to urządzenia o wyjątkowym poziomie precyzji i niezawodności. Są one odpowiedzią na potrzeby nowoczesnej medycyny, oferując sprawdzone rozwiązania dla różnych sektorów opieki zdrowotnej. Szerokie możliwości programowania oraz zaawansowane funkcje kontrolne sprawiają, że jest to wybór, który pozwoli zawsze dostarczyć pacjentowi dokładnie taką dawkę leku, jakiej potrzebuje.

Internetowa wizyta u lekarza Konsultacja lekarska dla kobiet online

Jest to forma zdalnej opieki medycznej, umożliwiająca pacjentkom kontakt z medykiem przez internet. Używając aplikacji lub strony internetowej, pacjentki mogą umówić się na wizytę, podczas której poruszane są kwestie zdrowotne bez potrzeby fizycznego stawienia się w placówce. Konsultacja lekarska dla kobiet online może być przydatna w przypadku przewlekłych chorób czy planowaniu ciąży.