image

Tradycja, literatura, dzieła

Kontakt - zajęcia taneczne dla każdego lekcje śpiewu Kraków

Szukasz atrakcyjnego sposobu na spędzanie wolnego czasu w Krakowie? Lubisz aktywność fizyczną, ruch i poznawanie innych ludzi oraz odmiennych kultur? Zapraszamy do nas. W ofercie przygotowanej przez Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasze propozycje to zajęcia jogi, kursy śpiewu oraz improwizacje teatralne, nauka tańca (salsy, tango, flamenco, modern jazz i innych), a także imprezy, koncerty, wystawy, wernisaże, pokazy i wiele innych. Proponujemy budowanie świadomości ruchu.

foto-grafka.eu Fotografia dziecięca Łódź

Nie każdy z nas ma okazję wspominać zatrzymane w pamięci chwile, które przypominają nam o beztroskich i pełnych zabawy latach naszego życia. Fotografia dziecięca jest więc nie tylko artystycznym zatrzymaniem czasu, ale również przejmuje na siebie brzemię pamięci - niewrażliwej na działanie kolejnych lat. W moim wykonaniu takie zdjęcia to również umiejętność dostrzeżenia w Pociesze tego, co wraz z dorastaniem ginie w codziennych zmaganiach i obowiązkach - beztroski, nieświadomości, naturalnej i spontanicznej radości z życia! Działam na terenie Łodzi, zapraszam do odwiedzenia mojej strony.

fotografia ślubna fotograf ślubny Gdańsk

Aby zdjęcia ślubne były piękne i niepowtarzalne, para młoda musi być zrelaksowana. Wówczas zdjęcia wychodzą niezwykle naturalnie, a para wygląda na naprawdę szczęśliwą. Takie warunki może zapewnić tylko profesjonalny fotograf ślubny. Gdańsk oferuje wiele miejsc, w których można zrobić jedyne w swoim rodzaju zdjęcia podkreślające szczęście nowożeńców. Aby poznać ofertę najlepszego specjalisty, warto obejrzeć stronę https://fotonomia.pl/, na której znaleźć można liczne przykłady unikalnych zdjęć.

Fotograf na wesele Bydgoszcz

Dzień, w którym powiecie sobie "tak" to wyjątkowy moment, od którego zacznie się zupełnie nowa ścieżka Waszego życia. Warto, aby ta chwila miała wyjątkową oprawę i abyście mieli z tego dnia wspaniałą pamiątkę. O pięknych chwilach najlepiej będą przypominały Wam zdjęcia, które są w stanie zatrzymać w kadrze uczucia i przywodzić je na myśl za każdym razem, gdy na nie spojrzycie. Bydgoski fotograf na wesele, Aneta Nowacka, będzie Wam towarzyszył w trakcie ceremonii ślubnej i zabawy, a także zorganizuje wyjątkową sesję w plenerze.