image

Tradycja, literatura, dzieła

Studio fotograficzne Zakład fotograficzny Kraków

Nasz zakład fotograficzny wykonuje zdjęcia do wielu rodzajów dokumentów: dowodów osobistych, dyplomów ukończenia uczelni, legitymacji szkolnych, paszportów i wielu innych. W naszym studiu lub poza nim organizujemy też sesje noworodkowe, ciążowe i nie tylko. Nasza siedziba mieści się w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa.

Muzyka do lokalu Muzyka wolna od ZAiKS

Oferta naszego studia obejmuje utwory, za które nie trzeba płacić ZAiKS’owi. Oferowana przez nas muzyka bez opłat doskonale sprawdzi się więc w różnego rodzaju lokalach i punktach usługowych, takich jak restauracje, salony kosmetyczne, jak i wszędzie tam, gdzie właściciel chciałby uprzyjemnić swoim Klientom czas spędzony w jego lokalu.

Gadżety z własną grafiką Gadżety reklamowe z nadrukiem

Możesz u nas zamówić rozmaite gadżety reklamowe z nadrukiem, które będą miłym upominkiem dla klientów oraz kontrahentów. Dysponujemy bogatym wyborem produktów marketingowych, charakteryzujących się wytrzymałością i estetycznym wykonaniem. Polecamy bidony, elektronikę, materiały biurowe, torby, breloczki, opakowania, długopisy, parasole i odzież promocyjną. Dodatkowo posiadamy na stanie akcesoria ekologiczne, takie jak: torby na zakupy, teczki ofertowe i notatniki. Zapraszamy do naszego oddziału w Opolu.