image

Tradycja, literatura, dzieła

Artykuły biurowe sklep internetowy Kredki

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu Pentel, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości artykułów biurowych, szkolnych oraz plastycznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi kredki ołówkowe, dostępne w opakowaniach o różnej wielkości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Studio fotograficzne Zakład fotograficzny Kraków

Nasz zakład fotograficzny wykonuje zdjęcia do wielu rodzajów dokumentów: dowodów osobistych, dyplomów ukończenia uczelni, legitymacji szkolnych, paszportów i wielu innych. W naszym studiu lub poza nim organizujemy też sesje noworodkowe, ciążowe i nie tylko. Nasza siedziba mieści się w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa.

Dokumentacja obrazu z powietrza Film z drona

Organizujesz imprezę plenerową, potrzebujesz dokumentacji budynku, a może pracujesz w telewizji i chcesz nagrać pewne zdarzenie? W każdej z tych sytuacji film z drona pozwoli ci w najlepszy możliwy sposób zaprezentować obrazy, ludzi lub wydarzenia. Możesz zlecić nam wykonanie takiego zlecenia zgodnie ze swoimi potrzebami.

Sklep muzyczny

Poszukujesz sklepu muzycznego w swojej okolicy? Za pomocą naszej strony internetowej znajdziesz sklep ze sprzętem muzycznym, który znajduje się w Twojej okolicy. Skorzystaj z mapy oraz skontaktuj się z wybraną placówką! Nasza platforma ofertowa posiada szeroką bazę renomowanych sklepów muzycznych w Polsce.