image

Restauracje

Stylowe i niezapomniane zabudowy Nowoczesne kuchnie

Chciałbyś, by wnętrza w Twoim domu były niepowtarzalne, a jednocześnie funkcjonalne i estetyczne? Jeśli tak, skontaktuj się z nami - mamy ogromne doświadczenie i projektujemy nowoczesne kuchnie. Zadbamy o to, byś miał mnóstwo miejsca na przechowywanie niezbędnych drobiazgów, i by potrawy przygotowywało się w komfortowych warunkach.

Dekoracje na torty Opłatki na tort

Proponujemy dekoracje na wypieki, które będą atrakcyjnym dodatkiem w przypadku np. przyjęcia urodzinowego Twojej pociechy. Oferowane opłatki na tort są jadalne, a dodatkowo nadruk jest tworzony dzięki użyciu atestowanych tuszy spożywczych - jest więc całkowicie bezpieczny nawet dla wrażliwego żołądka.

Dania japońskie Catering sushi Warszawa

Jeżeli chcą Państwo skosztować kuchni orientalnej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy smaczny i sprawny catering sushi na terenie Warszawy. Przygotujemy zróżnicowane rolki - zarówno klasyczne, jak i kreatywne, składające się z ulubionych ryb, ryżu oraz wielu atrakcyjnych dodatków.

Lokal, w którym zorganizujesz chrzciny Sala na chrzest

Do zorganizowania tak ważnej rodzinnej uroczystości idealna będzie nasza sala na Chrzest oraz Pierwszą Komunię Świętą. Nie musicie Państwo szukać kilku oddzielnych lokali oraz firm organizacyjnych, ponieważ oferujemy państwu dwa duże pomieszczenia, pokoje gościnne w wersji Standard lub Premium oraz catering.

Najlepsza pizza w Poznaniu? Tylko Fresh Pizza! pizza Poznań

Przepyszna, chrupiąca, pełna smacznych składników pizza - Poznań jest miastem, w którym czeka na Ciebie właśnie takie danie. Nasze potrawy przygotowują doświadczeni kucharze korzystający wyłącznie ze świeżych składników i specjalnie opracowanych receptur. To właśnie dzięki nim nasza pizza jest tak pyszna, że aż rozpływa się w ustach.

Sala weselna Kraków

Byliśmy wczoraj na weselu. Jestem zachwycony! Jaka piękna była ta sala weselna! Kraków sam w sobie także sprawił na mnie ogromne wrażenie jednak to sala weselna okazał się tak zwanym hitem wieczoru. Jeśli planujecie ślub i potrzebna jest Wam sala weselna Kraków jest moim zdaniem jednym z najlepszych możliwych wyborów.