image

Kursy i szkolenia

Wiemy gdzie najłatwiej zdać prawojazdy - OSK Marcin Garwolin gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Martwisz się, że nie poradzisz sobie podczas kursu prowadzenia samochodu? W firmie OSK Marcin wiemy gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy. Kompleksowo przygotujemy do testu mieszkańców Garwolina i chętnych z okolicznych miast. Zapewniamy kursy w różnych kategoriach - AM, A1, A2, A, B, B+E, C, D innych.

Szkolenia BHP Szkolenia BHP okresowe

Szkolenia BHP okresowe to doskonały program treningowy, który pozwoli na osiągnięcie rewelacyjnych efektów w szybkim tempie dla nowych pracowników. Szkolenia BHP okresowe służą przede wszystkim do przygotowania pracowników na wdrożenie certyfikatu ISO, który wiążę się z polepszeniem jakości świadczonych usług.

Precyzyjna rekrutacja outsourcing kadr i płac

Prawidłowy rozwój firmy w dużej mierze zależy od doskonałej organizacji stanowisk, zakresu obowiązków oraz strukturze przedsiębiorstwa, która odpowie zarówno na potrzeby klientów, jak również ułatwi podejmowanie się kolejnych działań. Dlatego też proponujemy państwu naszą pomoc. Rekrutacja i aleksja pracowników to precedens czasochłonny i wymagający ogromnej wiedzy i doświadczenia. Nasi eksperci nim dysponują. Pomogą państwu stworzyć zespół złożony z doskonałych kandydatów. Staną się oni siłą napędową sukcesu.