image

Aktywność, sport

Naucz się pływać metodą Total Immersion Nauka pływania

Kurs pływania powinien przełamywać lęk przed wodą, powinien również wprowadzać w tajniki różnych technik pływania. Prowadzony przez najlepszych profesjonalistów kurs pływania to oferta naszej firmy. Cieszymy się dużym zainteresowaniem. Nasze zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, która pozwala się zrelaksować i nauczyć nowych umiejętności.

Pokonaj strach przed wodą Nauka pływania dla dorosłych Warszawa

W dzieciństwie nie lubiłeś wody i nie chciałeś uczęszczać na basen? Nauka pływania dla dorosłych jest możliwa, a nawet bardzo skuteczna. Zapraszamy na zajęcia w Warszawie, gdzie podczas indywidualnych spotkań przezwyciężysz opór przed kąpielą. Zapewniamy opiekę certyfikowanego instruktora i ratownika.

Lord4Sport Rower magnetyczny

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie efektywny trening w domowym zaciszu, to koniecznie musisz zadbać o to, aby znalazł się tam odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. W asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Lord4Sport dostępny jest m. in. rower magnetyczny, dzięki któremu zapewnisz sobie skuteczną utratę tkanki tłuszczowej.

Naprawa i części zamienne do przyrządów Serwis sprzętu sportowego

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz sprzedażą różnego rodzaju przyrządów wykorzystywanych w trakcie treningów. To także serwis sprzętu sportowego znanych i renomowanych marek. Niezależnie od tego, czy będzie to siatka do siatkówki czy też kosz do basketu - zajmiemy się ich konserwacją, by mogły Ci długo służyć.

sklep rowerowy rowery MTB

Cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością, ponieważ imponują wytrzymałością, są uniwersalne i sprawdzają się na różnych nawierzchniach - rowery MTB, czyli popularne "górale", które pragniemy państwu polecić to niezwykle pojazdy, których jakość w naszym asortymencie zawsze jest najwyższa. Dzięki nim podążycie państwo zarówno po drogach asfaltowych, żwirowych, a nawet nieutwardzonych, docierając w najbardziej niedostępne miejsca. Prezentujemy modele nie tylko funkcjonalne, ale również pięknie wizualnie.

Rowery nowe i używane Jazda na rowerze

Jeżeli jazda na rowerze to Twoja pasja, a posiadany jednoślad jest najważniejszym pojazdem, jaki dla Ciebie istnieje, mamy coś dla Ciebie. Zaopatrujemy Klientów w najdoskonalsze akcesoria i części do jednośladów, proponujemy narzędzia, oleje i smary, a także umożliwimy Ci skuteczny tuning pojazdu, dzięki któremu poczujesz się dużo bezpieczniej i bardziej komfortowo na każdej trasie. Zapewniamy bardzo szeroki asortyment produktów w niskich cenach, a ich jakość z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

EMS Rzeszów EMS Rzeszów

Metoda przeprowadzania treningów elektrostymulujących, przy pomocy kamizelki z elektrodami, jest bezpieczna dla stawów. Przygotowane w EMS ćwiczenia nie obciążają ich, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania kontuzji. Również z tego powodu sesja odbywa się pod okiem szkoleniowca, który koryguje ewentualne nieprawidłowości w sposobie wykonywania aktywności.

Produkty Suplovo - dla sportowców Napoje izotoniczne

Szanowni Państwo, nasza wyjątkowa oferta została stworzona z myślą o Państwu - w doskonałej cenie posiadamy napoje izotoniczne, które idealnie spełniają swoją rolę. Oczekiwany efekt jest w zasięgu Państwa ręki - wystarczy zakupić nasze napoje izotoniczne, aby podczas kolejnego treningu zmniejszyć zmęczenie, a zwiększyć wydajność oraz wytrzymałość swojego organizmu. Nasze napoje izotoniczne uzupełniają braki w gospodarce mineralnej. To idealne, bogate źródło energii dla wszystkich sportowców, których ćwiczenia są naprawdę męczące. To także optymalne źródło witamin - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.