image

Aktywność, sport

Pokonaj strach przed wodą Nauka pływania dla dorosłych Warszawa

W dzieciństwie nie lubiłeś wody i nie chciałeś uczęszczać na basen? Nauka pływania dla dorosłych jest możliwa, a nawet bardzo skuteczna. Zapraszamy na zajęcia w Warszawie, gdzie podczas indywidualnych spotkań przezwyciężysz opór przed kąpielą. Zapewniamy opiekę certyfikowanego instruktora i ratownika.

Lord4Sport Rower magnetyczny

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie efektywny trening w domowym zaciszu, to koniecznie musisz zadbać o to, aby znalazł się tam odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. W asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Lord4Sport dostępny jest m. in. rower magnetyczny, dzięki któremu zapewnisz sobie skuteczną utratę tkanki tłuszczowej.

sklep rowerowy rowery MTB

Cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością, ponieważ imponują wytrzymałością, są uniwersalne i sprawdzają się na różnych nawierzchniach - rowery MTB, czyli popularne "górale", które pragniemy państwu polecić to niezwykle pojazdy, których jakość w naszym asortymencie zawsze jest najwyższa. Dzięki nim podążycie państwo zarówno po drogach asfaltowych, żwirowych, a nawet nieutwardzonych, docierając w najbardziej niedostępne miejsca. Prezentujemy modele nie tylko funkcjonalne, ale również pięknie wizualnie.

Rowery nowe i używane Jazda na rowerze

Jeżeli jazda na rowerze to Twoja pasja, a posiadany jednoślad jest najważniejszym pojazdem, jaki dla Ciebie istnieje, mamy coś dla Ciebie. Zaopatrujemy Klientów w najdoskonalsze akcesoria i części do jednośladów, proponujemy narzędzia, oleje i smary, a także umożliwimy Ci skuteczny tuning pojazdu, dzięki któremu poczujesz się dużo bezpieczniej i bardziej komfortowo na każdej trasie. Zapewniamy bardzo szeroki asortyment produktów w niskich cenach, a ich jakość z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Produkty Suplovo - dla sportowców Napoje izotoniczne

Szanowni Państwo, nasza wyjątkowa oferta została stworzona z myślą o Państwu - w doskonałej cenie posiadamy napoje izotoniczne, które idealnie spełniają swoją rolę. Oczekiwany efekt jest w zasięgu Państwa ręki - wystarczy zakupić nasze napoje izotoniczne, aby podczas kolejnego treningu zmniejszyć zmęczenie, a zwiększyć wydajność oraz wytrzymałość swojego organizmu. Nasze napoje izotoniczne uzupełniają braki w gospodarce mineralnej. To idealne, bogate źródło energii dla wszystkich sportowców, których ćwiczenia są naprawdę męczące. To także optymalne źródło witamin - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Akcesoria campingowe Gadżety pod namiot

To często wybierana atrakcja i preferowana opcja noclegu podczas letnich wycieczek na łono natury. Na każdym campingu z pewnością przydadzą się gadżety pod namiot, a takie dostaniecie właśnie tutaj! To między innymi narzędzia, takie jak noże czy saperki, a także lornetki, krzesiwo na obowiązkowe ognisko bądź grilla czy też maty dla komfortu snu.