image

Organizacja imprez, wesela

Serwujemy drinki podczas eventów Barmani na wesele

Szukasz idealnej atrakcji na imprezę po ślubie? Wynajmij barmanów na wesele, którzy przez całą noc będą serwować pyszne koktajle i alkoholowe drinki. Zorganizują także pokaz w stylu Working Flair i konkurs dla publiczności. Dysponują mobilnym podświetlanym barem z pełnym wyposażeniem i szkłem dla gości.

Naczynia jednorazowe z motywami z bajek Talerzyki dla dzieci

Jeśli boisz się bałaganu po dziecięcej imprezie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy jednorazowe talerzyki dla dzieci, które można wyrzucić po użyciu. Dostępne są jednokolorowe - bardziej stonowane - oraz takie ze śmiesznymi motywami z bajek i komiksów (np. z myszką Mickey, Hello Kitty).

Podczas lotu ze spadochronem Sky Camp zadba o Wasze bezpieczeństwo skok tandemowy

Kilka tysięcy metrów nad ziemią przeniesiemy Cię w świat niezapomnianych widoków i wrażeń. Organizowany przez naszą firmę Sky Camp już od lat skok tandemowy to chętnie wybierany sport ekstremalny i doskonały sposób na sprawdzenie swojej odwagi. Dbamy zarówno o niezapomnianą atmosferę i pejzaże, utrwalając podróż na zdjęciach i video, jak i o Wasze bezpieczeństwo- w parze poleci z Wami wykwalifikowany instruktor.

Organizacja wydarzenie sportowego obsługa imprez sportowych

Wiemy, jak trudno jest zorganizować zawody biegowe i o jak wielu rzeczach należy pamiętać. Dlatego główne zadanie naszej firmy to kompleksowa obsługa imprez sportowych. Zajmujemy się między innymi produkcją koszulek, szalików, spodenek oraz czapek z nadrukiem. Produkujemy również medale oraz puchary dla najlepszych zawodników!

Internetowy sklep wędkarski

Dobry internetowy sklep wędkarski ma w swojej ofercie plecaki, które nie przemakają. Wybierzmy taki, który nie będzie zbyt duży, ale pomieści w sobie kilka niezbędnych rzeczy. Takich jak: kołowrotek, szpule, pudełka z przynętami, aparat fotograficzny, buty, skarpety, kurtkę, dokumenty, termos lub wodę, kanapki i tym podobne rzeczy. Sklep wędkarski musi na dzień dzisiejszy posiadać naprawdę wysokiej klasy sprzęt.

Just Edi Show - specjalista od iluzji Magik Warszawa

Magia i czary również mogą być prawdziwą sztuka. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać serdecznie zapraszamy na dowolny pokaz iluzji organizowany przez Just Edi Show. Tricki magiczne przeplatane z wieloma sztuczkami z pewnością Was zachwycą i sprawią, że jeszcze długo będziecie się zastanawiać jak właściwie zostały one wykonane. Niezależnie od tego jaki typ tricków preferujecie (karciane czy bardziej monumentalne) spotkacie się tu zarówno z tymi pierwszymi, jak i drugimi. Z nami uwierzycie w magię!

Sklep z czapeczkami na przyjęcia Czapeczki urodzinowe

Jeśli chcesz wyprawić piękne przyjęcie dla swojego malucha, musisz zadbać również o odpowiednie dekoracje. Bardzo ważną rolę będą pełnić czapeczki urodzinowe. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów, wśród których z pewnością znajdziesz modele, pasujące do gustu Twojego maleństwa oraz stylu przyjęcia.