image

Organizacja imprez, wesela

Naczynia jednorazowe z motywami z bajek Talerzyki dla dzieci

Jeśli boisz się bałaganu po dziecięcej imprezie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy jednorazowe talerzyki dla dzieci, które można wyrzucić po użyciu. Dostępne są jednokolorowe - bardziej stonowane - oraz takie ze śmiesznymi motywami z bajek i komiksów (np. z myszką Mickey, Hello Kitty).

Podczas lotu ze spadochronem Sky Camp zadba o Wasze bezpieczeństwo skok tandemowy

Kilka tysięcy metrów nad ziemią przeniesiemy Cię w świat niezapomnianych widoków i wrażeń. Organizowany przez naszą firmę Sky Camp już od lat skok tandemowy to chętnie wybierany sport ekstremalny i doskonały sposób na sprawdzenie swojej odwagi. Dbamy zarówno o niezapomnianą atmosferę i pejzaże, utrwalając podróż na zdjęciach i video, jak i o Wasze bezpieczeństwo- w parze poleci z Wami wykwalifikowany instruktor.

Internetowy sklep wędkarski

Dobry internetowy sklep wędkarski ma w swojej ofercie plecaki, które nie przemakają. Wybierzmy taki, który nie będzie zbyt duży, ale pomieści w sobie kilka niezbędnych rzeczy. Takich jak: kołowrotek, szpule, pudełka z przynętami, aparat fotograficzny, buty, skarpety, kurtkę, dokumenty, termos lub wodę, kanapki i tym podobne rzeczy. Sklep wędkarski musi na dzień dzisiejszy posiadać naprawdę wysokiej klasy sprzęt.

Krypta wampira

Wszystkim osobom żądnym nowych wrażeń i chcącym odkryć niezwykłe tajemnice kryjące się w warszawskich pokojach zagadek polecamy odwiedzenie Zagadkownia Escape room. Pięć zaaranżowanych pomieszczeń, niesamowity klimat, ciekawa historia oraz niełatwe zagadki - wszystko to sprawi, że będziecie doskonale się bawić!