image

Elektronika, Informatyka

Drukarnia etykiet - Ekorol Etykiety samoprzylepne

Wszystkich bliżej zainteresowanych nasza oferta pragniemy zaprosić także na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje na temat naszej firmy, działalności, jej zakresu, a przede wszystkim można tam znaleźć najnowszy katalog produktów obejmujący etykiety samoprzylepne oraz różnego rodzaju etykiety z nadrukiem. Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i szczegółowego zapoznawania się z nasza działalnością i poszczególnymi, opisanymi tam urządzeniami drukującymi. Drukarnia Ekorol - zapewniamy najlepsze ceny i najwyższą jakość druków

Wybierz ofertę tartaku PHU HOLZbud z Bydgoszczy Tarcica sucha

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę, stworzoną z myślą o wymagających Klientach. Tarcica sucha, jaką proponuje działający w Bydgoszczy tartak PHU HOLZbud, to wyselekcjonowane elementy konstrukcyjne, charakteryzujące się odpowiednią wilgotnością. Materiał można wykorzystać do realizacji zamówień na wyroby stolarskie. Polecamy ponadto więźbę dachową (krokwie, łaty), sztachety na płoty, deski na taras oraz na podłogę w domu, boazerie wewnętrzne oraz elewacyjne i podbitki. Zapraszamy.

Oferta Metalmex Instal Zawiesia pasowe

Przedsiębiorstwo Metalmex to znakomity specjalista w obszarze profesjonalnej techniki podnoszeniowej. Stworzone przez naszych specjalistów zawiesia pasowe, wężowe, łańcuchowe, linowe i inne rozwiązania z tego obszaru wybierane są przez zakłady pracy, które oczekują najlepszych parametrów wytrzymałościowych. Dzięki znakomitej konstrukcji oraz materiałom, wybór zawiesi pasowych przedsiębiorstwa Metalmex oznacza wybór najwyższego bezpieczeństwa oraz trwałości.

Oferta systemów informatycznych Kasy fiskalne

Wychodząc naprzeciwko wysokiemu zapotrzebowaniu na profesjonalny klasy sprzęt kasowy, informatycy oraz eksperci z firmy GUZIK opracowali sprawdzone i wydajne kasy fiskalne Posnet. Oferowany przez nas sprzęt charakteryzuje się możliwością skutecznej, nieawaryjnej oraz nieustanej pracy przez długi czas. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcyjnych oraz poddaniu urządzeń specjalistycznym testom i badaniom zapewniamy, że nasze rozwiązania spełnią oczekiwania każdego odbiorcy. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.hymon.pl/ Elektrownie fotowoltaiczne

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, które w oszczędny sposób chciałyby skutecznie pozyskać energię elektryczną. Proponujemy Państwu tylko najlepsze rozwiązania. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wielu z nich zaufało nam i skorzystało z naszych najlepszych ofert, jakimi są na przykład gotowe elektrownie fotowoltaiczne. Udostępniamy produkty wysokiej jakości i systemy, które sprawdzają się w każdych warunkach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą elektrowni fotowoltaicznych.

Profesjonalne maszyny do odzieży dziurkarka odzieżowa

Nasza firma Adler specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych maszyn do szycia niemieckiego i czeskiego producenta. posiadamy modele nadające się do wykonywanie wyrobów ze skóry, produkcji tapicerek samochodowych i meblowych, a także szycia poduszek powietrznych i wielu innych prac. Zapewniamy części wymienne dla tych urządzeń oraz ich serwis. W ofercie posiadamy również dziurkarki odzieżowe. Szyją one ściegiem łańcuszkowym, dwunitkowym służą do obszywania otworów z oczkiem lub bez. Posiadają programator numeryczny.

Obróbka mechaniczna

Witamy w Bluehipo. W naszej firmie zamówicie Państwo nietypowe kształty wycinane z metalu, tworzywa sztucznego lub drewnopochodnego. Wykonujemy również toczenie na zamówienie elementów metalowych do urządzeń i maszyn. Wykonujemy modele trójwymiarowe, co pozwala na tworzenie wyjątkowo precyzyjnych prototypów zleconych do wykonania przedmiotów. W ofercie znajdą Państwo również obróbkę mechaniczną i frezowanie.

Metal Technology - szybka obróbka metalu Szlifowanie płaszczyzn

W poszukiwaniu usług z zakresu obróbki metalu warto jest zajrzeć na stronę internetową firmy Metal Technology. Właśnie oni proponują szlifowanie płaszczyzn oraz powierzchni najróżniejszych elementów wielkogabarytowych, suportów prowadnic kątowych, stołów roboczych, kół zębatych czy prowadnic korpusów tokarek czy frezarek. Dysponują precyzyjnym sprzętem, dzięki czemu mogą poddać obróbce elementy o najróżniejszej wielkości, a na dodatek wszystko wykonywane jest terminowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Sprzedaż elektroniki simodrive

Zapraszamy do sprawdzenia oferty sprzedaży dla urządzeń Simodrive, jaki zaprezentowaliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej, w ramach której znajdziecie Państwo liczne podzespoły elektroniczne, które wykorzystywane są jako dodatkowe elementy usprawniające działanie naszych urządzeń elektrycznych, a także wykorzystywane są one jako elementy zamienne w licznych sprzętach. Jeśli nie wiecie Państwo jaki produkt będzie dla Państwa najbardziej funkcjonalnym zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Firma TAGORMET - profesjonalna obróbka, toczenie i frezowanie usługi cnc

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów usługi cnc. Dzięki nowoczesnym sprzętom, jakie są u nas dostępne możliwe jest szybkie i sprawne realizowanie obróbki a wybranych materiałach. Znajdziecie u nas rozwiązania gwarantujące uzyskiwanie trwałych i precyzyjnych efektów końcowych. Przygotowane przez nas gięcie, cięcie blach to jeden z punktów naszej oferty. Gwarantujemy Wam fachową obsługę oraz najbardziej atrakcyjne ceny na nie.

http://www.milap.pl/ filtry workowe

Naszą specjalnością są filtry workowe. Jesteśmy firmą, która stara się zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie i dostarczyć im profesjonalne instalacje. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że warto obdarzyć nas swoim zaufaniem. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie czekają na Ciebie szczegółowe informacje.

Instalacje OZE oze

w zakresie naszej oferty znajdziecie odnawialne źródła energii, popularnie zwane OZE. Dzięki temu, że korzystają one z zasobów, jakie znajdują się w środowisku naturalnym, pozwalają one na zachowanie ekologicznego działania dla naszych domów. Znajdziecie u nas między innymi wydajme baterie słoneczne.

Zabezpieczenie powierzchni metalowej przed korozją Anodowanie aluminium

Zatrudniani przez Grupę Elbit inżynierowie i doświadczeni fachowcy doskonale wiedzą, jak powierzonym nam elementom nadać nowe, wysoce pożądane właściwości. Zabieg anodowania to doskonały sposób na utwardzenie powierzchni metalowych oraz wytworzeniu na nich warstwy zabezpieczającej przed rdzą. Ta elektrolityczna obróbka polega na pokryciu powłoką z tlenku aluminium. W wersji miękkiej, świetnie sprawdza się jako dekoracja, a w twardej jako wyjątkowo silna ochrona przed korozją. Posiadane przez nas nowoczesne maszyny sprawiają, że jest to usługa realizowana sprawnie i terminowo.

Inteligentne budynki

Jeżeli pragniesz zapewnić sobie i swoim najbliższym jak najlepsze warunki do życia we własnym domu, zainwestuj w nasze inteligentne systemy dla domu, które pozwalają na zautomatyzowane działanie oświetlenia, żaluzji, ogrzewania czy systemów bezpieczeństwa. Za pomocą kilku przycisków będziesz miał możliwość sterowania wieloma urządzeniami w domu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i dasz sobie największą wygodę. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi technologiami, które tworzą inteligentne budynki.

Obróbka metali skrawaniem CNC Toczenie CNC

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie także wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym liczne usługi, jak na przykład toczenie CNC, jakie pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości obróbki danych materiałów, by przybierały one kształty i formy, jakich oczekują nasi klienci, dla których wykonujemy zlecenie.