image

Usługi publiczne, Prawo

Reprezentacja klienta w przypadku niewypłaconych odszkodowań Odmowa wypłaty odszkodowania

Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Reprezentujemy klienta w sprawach takich jak odmowa wypłaty odszkodowania lub dochodzenie roszczeń o zadośćuczynienie. Udzielamy pomocy prawnej przy zawieraniu umów, monitorując ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. Bierzemy udział w negocjacjach prawnych naszych klientów.

Pomoc prawna w Katowicach adwokat prawo rodzinne

Jeśli szukasz specjalisty od prawa rodzinnego - nasz adwokat lub radca prawny pomoże Ci przejść przez rozwód lub separację, będzie służył wsparciem i profesjonalną radą w sprawach o uprowadzenie dzieci oraz innych. Nasza kancelaria w Katowicach podejmuje się jednorazowych zleceń, jak i stałej współpracy z klientami indywidualnymi i firmami, reprezentując ich w sprawach rodzinnych, cywilnych, karnych lub podatkowych.

Radca prawny prawo rodzinne Podział majątku Częstochowa

Nie zawsze jest tak, że najbliżsi sobie i spokrewnieni ludzie potrafią porozumieć się i osiągnąć kompromis. W wielu przypadkach rozwiązanie musi rozstrzygać sąd. Radcy prawni z kancelarii z Częstochowy biorą udział między innymi w sprawach rozwodowych, o podział majątku, opiekę nad dziećmi czy spadkowych.

Świadczenie pomocy celnej agencje celne

Dbamy o zadowolenie naszych klientów. Świadczymy usługi celne na najwyższym poziomie, udzielając przy tym gwarancji. Nie tylko reprezentujemy Państwa przed urzędem, ale także przeprowadzamy odprawy, wypełniamy świadectwa, służymy poradą oraz weryfikujemy dokumenty niezbędne do prawidłowego przebiegu procedury.

Kancelaria od prawa karnego Sprawy o wykroczenia

Kancelaria zajmuje się prawem karnym. Naszą specjalizacją są sprawy o wykroczenia, obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym oraz reprezentacja pokrzywdzonych. Udzielamy wsparcia w zakresie postępowania wykonawczego w formie przerwy w wykonywaniu kary lub jej odroczenia, dozoru elektronicznego oraz przedterminowego warunkowego zwolnienia.

kancelaria prawna Tarnów

Proponuję pomoc doraźną, a także udzielanie porad nastawione na długotrwałą obsługęe. Kancelaria prawna, w której przyjmujemy jest umiejscowiona w Tarnowie. Usługi przez nią świadczone są kierowane do zarówno klientów indywidualnych, a także biznesowych i instytucji publicznych. Zajmujemy się również windykacją.