image

Usługi publiczne, Prawo

Reprezentacja klienta w przypadku niewypłaconych odszkodowań Odmowa wypłaty odszkodowania

Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Reprezentujemy klienta w sprawach takich jak odmowa wypłaty odszkodowania lub dochodzenie roszczeń o zadośćuczynienie. Udzielamy pomocy prawnej przy zawieraniu umów, monitorując ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. Bierzemy udział w negocjacjach prawnych naszych klientów.

Pomoc prawna w Katowicach adwokat prawo rodzinne

Jeśli szukasz specjalisty od prawa rodzinnego - nasz adwokat lub radca prawny pomoże Ci przejść przez rozwód lub separację, będzie służył wsparciem i profesjonalną radą w sprawach o uprowadzenie dzieci oraz innych. Nasza kancelaria w Katowicach podejmuje się jednorazowych zleceń, jak i stałej współpracy z klientami indywidualnymi i firmami, reprezentując ich w sprawach rodzinnych, cywilnych, karnych lub podatkowych.

Radca prawny prawo rodzinne Podział majątku Częstochowa

Nie zawsze jest tak, że najbliżsi sobie i spokrewnieni ludzie potrafią porozumieć się i osiągnąć kompromis. W wielu przypadkach rozwiązanie musi rozstrzygać sąd. Radcy prawni z kancelarii z Częstochowy biorą udział między innymi w sprawach rozwodowych, o podział majątku, opiekę nad dziećmi czy spadkowych.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Katarzyna Janiak Adwokat Piaseczno

Nasza kancelaria oferuję obsługę prawną osób fizycznych oraz firm. Można się z nami kontaktować za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej - nasz adwokat odpowie na pytania dotyczące prawa karnego, cywilnego, a także pomoże w sprawach rodzinnych, opiekuńczych czy spadkowych. Można się z nami też spotkać osobiście z adwokatem w naszej siedzibie w Piasecznie koło Warszawy.